Настінний інверторний кондиціонер AR09RSFPAWQNER
Серія Maldives (AR5500M)

S1010
100
грн.
14 999 грн.
грн.
 • Цифровий 8-полюсний інверторний електродвигун
 • Технологія потрійного захисту (Triple Protector Plus)
 • Режими роботи: охолодження, обігрів, вентиляція
 • 3 фільтри забезпечують чистоту повітря
 • Керування напрямком повітря вгору / вниз з пульта дистанційного керування. Керування напрямком повітря вліво / вправо вручну
 • Режим швидкого охолодження Fast Cooling
 • Функція "Спокійний сон"
 • Автоматичний контроль температури
 • Функція самоочищення
 • Дистанційний автоперезапуск
 • Таймер.

 • Заощаджує енергію
 • Режим швидкого охолодження Fast Cooling
 • Зберігає повітря чистим
Працює з розумом, заощаджує енергію
Енергоефективна технологія цифрового інвертора Digital Inverter 8-Pole підтримує бажану температуру, тому немає потреби часто вимикати та знову вмикати кондиціонер. Таким чином він споживає менше електроенергії* і забезпечує комфорт протягом тривалого періоду.
Протестовано на моделі AR09MSFHBWKNET у порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AQ09TSB
Режим швидкого охолодження Fast Cooling
У режимі швидкого охолодження Fast Cooling повітря охолоджується значно швидше шляхом роботи компресора на максимальній потужності з максимальною швидкістю обертання вентилятора протягом 30 хвилин*. Цифровий інвертор Digital Inverter 8-Pole допомагає швидко досягати максимальної частоти під час пуску.
* Протестовано на моделі AR09MSFHBWKNET у порівнянні зі стандартними моделями Samsung.
Зберігає повітря чистим
Фільтр 3 Care Filter забезпечує подачу свіжого повітря і зберігає в чистоті внутрішню частину внутрішнього блоку кондиціонера. Крім уловлювання пилу, він усуває до 99% певних вірусів, бактерій та алергенів*, коли вони проходять через його щільну фільтрувальну сітку.
Підтримує комфортну прохолоду
Система 2-ступеневого охолодження швидко починає охолодження повітря в режимі Fast Cool. Потім кондиціонер автоматично переходить в режим Comfort Cool для підтримки бажаної температури, тому немає потреби постійно змінювати налаштування.
Стабільність робочих характеристик
Кондиціонер Samsung здатний працювати в найважчих атмосферних умовах завдяки технології потрійного захисту Triple Protector Plus. Вона захищає від збоїв в електромережі без використання окремого стабілізатора напруги*. Також кондиціонер має антикорозійне покриття і здатний витримувати екстремально високі температури.
* Протестовано на моделі AR09MSFHBWK у порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AR09HPSDFAP/RC.
Комфортний сон
Режим комфортного сну Good Sleep створює ідеальний мікроклімат у вашій спальні для хорошого нічного сну. Функція контролю температури забезпечить вам комфортні умови, щоб ви могли швидко засинати, спати глибоким сном і прокидатися бадьорим.
Автоматичний контроль температури
Функція Auto Change Over автоматично вибирає режим роботи (охолодження або нагрівання), необхідний для підтримки заданої температури. Таким чином, ви отримуєте постійно комфортну температуру без необхідності змінювати налаштування.
Автоматичне очищення
Коли кондиціонер вимкнений, функція автоматичного очищення Auto Clean автоматично запускає вентилятор для видалення пилу і вологи в теплообміннику. Таким чином, він залишається чистим і сухим, що запобігає росту бактерій та цвілі.
660*475*242 мм
Розміри без упаковки (зовнішній блок, ШxВxГ, мм)
2.5 кВт
Продуктивність (охолодження, кВт)
3.21 Вт/Вт
Енергоефективність EER (охолодження, Вт/Вт)
Всі характеристики
Як налаштувати режим обігріву на кондиціонері?
Опис основних режимів роботи кондиціонера Samsung
Посібник користувача