Нижче представлені основні режими роботи кондиціонера.

Режим охолодження (Cool)

Розумні та високоефективні функції охолодження кондиціонера Samsung зроблять приміщення прохолодним і затишним.
Використовуйте режим Cool в жарку погоду.
• Для максимального комфорту різниця температури усередині приміщення і зовні не повинна перевищувати 5 ° C в режимі Cool.

• Після вибору режиму Cool, виберіть потрібну опцію, температуру і швидкість вентилятора.

➥ Для швидкого охолодження приміщення виберіть низьку температуру і високу швидкість вентилятора.

➥ Щоб економити електроенергію, виберіть високу температуру і низьку швидкість вентилятора.

➥ Якщо температура приміщення наближається до встановленої температури, компресор почне працювати на низькій швидкості, що заощадить енергію.
Режим осушення (Dry)

Функція осушення кондиціонера Samsung зробить закрите приміщення сухим і затишним.

Використовуйте режим Dry в дощову або вологу погоду.
➥ Чим нижче встановлена температура, тим вище буде ефект осушення. При високій вологості поставте встановлену температуру на низьке значення.

➥ Режим Dry не можна використовувати для нагріву. Режим Dry існує для створення злегка охолоджувального ефекту.
Режим обігріву (Heat)

Функція обігріву кондиціонера Samsung зробить закрите приміщення теплим і затишним.

Використовуйте режим Heat для обігріву.
➥ При розігріві кондиціонера на початку роботи вентилятор може не працювати 3-5 хвилин, щоб уникнути різких викидів холодного повітря.

➥ Якщо кондиціонер нагріває повітря недостатньо, рекомендується додатково використовувати ще один домашній прилад для нагрівання повітря.

➥ При низькій температурі повітря і високої вологості зовні на зовнішньому теплообміннику може утворитися іній при роботі в режимі Heat. Це може привести до зниження ефективності обігріву. У такому випадку для видалення інею на теплообміннику кондиціонер увімкне функцію розморожування на 5 - 12 хвилин.

➥ Під час роботи функції розморожування зовнішнього блоку можуть утворюватися випаровування. Кондиціонер переміщує вертикальні жалюзі в саме нижнє положення для запобігання виходу холодного повітря з внутрішнього блоку.

➥Під час роботи функції розморожування з внутрішнього блоку повітря не виходить, щоб не дати холодному повітрю потрапити в приміщення. Після закінчення функції розморожування тепле повітря почне надходити через деякий час.

➥ Цикл функції розморожування можна зменшити залежно від кількості інею на зовнішньому блоці.

➥ Цикл функції розморожування також можна зменшити залежно від вологості, викликаної дощем і снігом.

➥ Під час роботи функції розморожування ви не зможете вибирати інші функції за допомогою пульта. Це можна зробити після закінчення розморожування.
Режим авто (Auto)

Використовуйте режим Auto, щоб кондиціонер сам автоматично контролював свою роботу. Кондиціонер сам вибере режим і забезпечить найбільш комфортне середовище.
➥ Коли температура в приміщенні вище або нижче встановленої, кондиціонер автоматично виробляє, відповідно, більше холодного або теплого повітря.
Режим вентиляції (Fan)

Використовуйте режим Fan, щоб кондиціонер працював як звичайний вентилятор. Кондиціонер буде виробляти природний вітер.
➥ Якщо кондиціонер не використовуватиметься протягом тривалого періоду часу, просушіть його, включивши режим Fan на 3-4 години.

➥ Для недопущення попадання холодного повітря в приміщення зовнішній блок зроблений так, щоб не працювати в режимі Fan. Це не вважається несправністю кондиціонера — це нормально.