Настінний інверторний кондиціонер AR09JSFSRWKNER
Серія AR5500

S1010
грн.
грн.
 • DC-інверторне керування.
 • Озонобезпечний фреон R410A.
 • Трикутна конструкція для потужного охолодження.
 • Прискорене охолодження (режим Fast Cool).
 • Система Smart Installation.
 • Режим економії електроенергії Single User Mode.
 • Авторестарт.
 • Індикатор забруднення фільтра.
 • Таймер.
 • Унікально стильний дизайн.
 • Потрійна технологія захисту (Triple Protector Plus).
 • Проста система діагностики несправностей.
 • Антибактеріальне покриття фільтрувального елемента.

 • 8530 Btu/hr
  Продуктивність (охолодження, БТЕ/год)
 • 2.5 kW
  Продуктивність (охолодження, кВт)
 • 720 x 548 x 265 m
  Розміри без упаковки (зовнішній блок, ШxВxГ, мм)
Охолодження на 38% швидше
Кондиціонер з інноваційною трикутною конструкцією охолоджує повітря на 38% швидше. Ви швидше відчуєте себе у більш комфортній атмосфері. Завдяки збільшеному розміру впускних і випускних отворів, великому вентилятору та унікальній формі конструкції повітря у кімнаті охолоджується швидше.
1 Протестовано на моделі AR09JSPFAWK у порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AR09JQFPAUR.
Більше вхідного повітря
Новий кондиціонер Samsung - це абсолютно нова розробка, що забезпечує ефективніше охолодження. Унікальна трикутна конструкція корпусу дозволяє збільшити розміри вхідного отвору, і в кондиціонер надходить більший об'єм повітря.
Вигляд кондиціонера AR5500 зверху, де показано, що повітрозабірник став ширшим на 139%.
Збільшений повітряний потік
Новий кондиціонер Samsung - це абсолютно нова розробка, що забезпечує ефективніше охолодження. Ця унікальна конструкція дозволяє помістити в корпус збільшений за розміром вентилятор, завдяки чому повітря охолоджується швидше.2
Вигляд кондиціонера AR5500 збоку, де показано, як трикутна конструкція дозволила збільшити розмір вентилятора на 122% для збільшення повітряного потоку.
Більше повітря на виході
Новий кондиціонер Samsung - це абсолютно нова розробка, що забезпечує ефективніше охолодження. Унікальна трикутна конструкція дозволяє оптимізувати ширину та кут вихідних отворів і використовувати додаткову кількість v-подібних пластин жалюзі, завдяки чому збільшується ширина повітряного потоку і дальність дії.3
Вигляд кондиціонера AR5500 спереду, де показано, що вихідний отвір став ширшим на 154%, що дозволяє інтенсивніше виводити повітря.
3 Протестовано на моделі AR09HSFSBWK. У порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AQV09TWS.
Розподіляє охолоджене повітря на ще більшу відстань
Охолоджує всю площу приміщення, забезпечуючи комфорт. Додаткові v-подібні пластини жалюзі та збільшений кут повороту дають змогу розширити повітряний потік, а великий кут потоку у вертикальній площині забезпечує збільшення дальності поширення потоку.
AR5500 має збільшений кут повороту на 30 град., поширює повітряний потік на відстань 14 м, а також додаткові v-подібні пластини жалюзі для рівномірного розподілу охолодженого повітря.
4 Протестовано на моделі AR09FSSSBWK у порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AQV12TWS.
Працює з розумом, заощаджує енергію
Енергоефективна технологія цифрового інвертора з коефіцієнтом SEER 10.1 підтримує бажану температуру, тому немає потреби часто вимикати та знову вмикати кондиціонер. Таким чином він споживає менше електроенергії та забезпечує комфорт протягом тривалого періоду.
5 Протестовано на моделі AR09HSSDAWK/EU у порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AQ09TSB.
Оптимізоване 2-ступеневе охолодження
Кондиціонер Samsung швидко починає охолодження повітря в режимі Fast Cool. Потім він автоматично переходить в режим Comfort Cool для підтримки бажаної температури, тому немає потреби постійно змінювати налаштування.
Заощаджуйте електроенергію, коли ви один вдома
Режим «Один користувач» дозволяє використовувати меншу потужність компресора, знижуючи рівень енергоспоживання й одночасно забезпечуючи прохолодну і комфортну атмосферу. Таким чином, ви можете використовувати цей режим, якщо ви один у приміщенні та бажаєте зменшити витрати на оплату рахунків за електроенергію.
Одна жінка читає книгу на дивані у вітальні, а кондиціонер працює в режимі «Один користувач», забезпечуючи її прохолодним повітрям з меншим енергоспоживанням, ніж у звичайному режимі. На графіку показано, що в режимі «Один користувач», ви можете заощадити 26% енергії у порівнянні зі звичайним режимом.
* Протестовано на моделі AR09MSFHBWKNET у порівнянні зі стандартними моделями Samsung.
Цифровий інвертор
Заощаджує до 68% енергії*
Цифровий інверторний двигун Digital Inverter 8-Pole споживає всього 32% енергії від кількості, що використовується звичайними моделями*. Він підтримує потрібну температуру без частого вимикання та вмикання, завдяки чому він працює значно тихіше, довше та ефективніше.
* Випробувано на моделі AR09MSPXASINEU у порівнянні зі звичайною моделлю Samsung AQ09TSLXEA.
Фільтр, який легко чистити
Спеціальний фільтр Easy Filter розташований зовні кондиціонера і розміщений зверху — тому його легко можна вийняти та очистити. Його антибактеріальне покриття вловлює небезпечні забруднювальні речовини та алергени, що містяться в повітрі.
8 Протестовано в корейської лабораторії тестування (FITI/KEMTI) і японській лабораторії тестування (ITEA). Вимірювання були проведені в особливих умовах тестування і можуть варіюватися залежно від навколишнього середовища.
Захист корпусу та оболонки
Кондиціонер AR5500 може витримувати надзвичайно високі температури, завдяки збільшеному конденсатору та оптимізованій прохідності холодоагента. Також він має антикорозійне покриття, яке захищає конденсатор і корпус від іржі*.
* Протестовано на моделі AR09HPSDDWK/SG. У порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AR09HPSDFAP/RC
Захист компресора
Кондиціонер AR5500 продовжує працювати навіть у найскладніших умовах завдяки захисту компресора від пошкодження при падінні напруги, характерному для перевантаження внаслідок перепадів напруги.* Зображення зовнішнього блоку кондиціонера AR5500 в пустелі під палючим сонцем. На графіку показано, як технологія Triple Protector Plus кондиціонера AR5500 захищає компресор при падінні напруги.
12 Протестовано на моделі AR09HPSDDWK/SG. У порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AR09HPSDFAP/RC
Захист контролера
Технологія Triple Protector Plus також включає захист контролера від високовольтних розрядів, викликаних перепадами напруги, тому немає потреби використовувати окремий стабілізатор напруги.
На лівій половині зображення показаний зовнішній блок кондиціонера AR5500 в пустелі під час грози. На правій половині зображення показаний внутрішній блок кондиціонера AR5500, який захищений від удару блискавки.
720 x 548 x 265 mm
Розміри без упаковки (зовнішній блок, ШxВxГ, мм)
2.5 кВт
Продуктивність (охолодження, кВт)
8530 Btu/hr
Продуктивність (охолодження, БТЕ/год)
Всі характеристики
Як налаштувати режим обігріву на кондиціонері?
Опис основних режимів роботи кондиціонера Samsung
Посібник користувача