Retail Solutions

Ділова Атмосфера Для Реклами

Ефективне опалення та охолодження у будь-якому місці
Незалежне регулювання для особистого простору
Підприємства можуть витрачати велику кількість електроенергії та коштів, якщо вони неспроможні налаштувати кондиціонування повітря для приміщень з різними умовами та потребами. Рішення для кондиціонування повітря від Samsung допоможуть ідеально відрегулювати температуру та подачу повітря у багатьох приміщеннях в індивідуальному незалежному режимі. Це може особливо знадобитись будівлям ділового та торгового призначення, у яких багато приміщень виконує різні функції: офіси, зали для конференцій, вестибюлі, місця для торгівлі, а також приміщення, час використання яких змінюється або які взагалі не використовуються.
Легко проектувати та керувати
Традиційні системи для вентиляції та кондиціонування повітря мають централізоване керування, тому регулювати роботу таких систем для кожного окремого приміщення неможливо. Рішення для кондиціонування повітря від Samsung передбачають окремі пульти, які дозволяють керувати роботою системи кондиціонування в окремих приміщеннях, таких, як зали для засідань. Також є центральний пульт та проста система керування, які можуть використовуватись для контролю та регулювання умов у різних важливих приміщеннях будівлі, наприклад, у вестибюлі.
Ефективне опалення та охолодження у будь-якому місці

Ключовим фактором, який впливає на успішність будь-якого підприємства, є створення комфортної ділової атмосфери, у якій потрібно зустрічати клієнтів та партнерів та працювати з ними. Рішення для кондиціонування повітря від Samsung пропонують широкий вибір внутрішніх блоків, серед яких є приховані касетні та канальні блоки, підлогові та настінні блоки. Завдяки цьому ви можете ефективно опалювати чи охолоджувати будь-які приміщення ділових будівель.
Організуйте найгостиннішу зустріч
Одним з перших вражень про підприємство або магазин, які складають люди, є враження від холу. Тому дуже важливо, щоб воно було гарним! Рішення для кондиціонування повітря від Samsung зроблять приміщення вестибюля теплим або прохолодним, щоб клієнти та відвідувачі завжди почували себе комфортно. Також мінімізується витік повітря, і, навіть якщо багато людей заходять та виходять з приміщення, у ньому підтримується постійна температура.
Безшумне підвищення працездатності у орендованому офісі

Система кондиціонування, яка шумить, може дуже сильно заважати, коли людина намагається зосередитись. Тому рішення для кондиціонування повітря від Samsung тихо працюють десь на задньому плані, створюючи більш комфортні умови для співробітників у орендованому офісі. Стильні настінні блоки також заощаджують кошти завдяки вентиляції з економією електроенергії. Крім того, ними можна керувати у межах 12 зон за допомогою однієї лінії зв'язку.
Сприяння гарному настрою покупців та їх бажанню купувати
Якщо покупці відчувають себе у торговому залі комфортно, вірогідність того, що вони проведуть тут більше часу та у результаті витратять більше грошей, підвищується. Рішення для кондиціонування повітря від Samsung дозволять вам м'яко стабілізувати та підтримувати оптимальну температуру навіть у маленьких та вузьких приміщеннях для торгівлі. Ви зможете легко керувати 2 зонами за допомогою одного центрального блока кондиціонера або об'єднати до 4 блоків для більших приміщень, що дозволить заощадити на придбанні додаткових приладів.
Комфортні торгові приміщення
Компанія Samsung допомагає вам забезпечити приємні та комфортні умови обслуговування кожного клієнта. Створіть гостинну атмосферу в торговому приміщенні завдяки стабільному охолодженню, що проходить в кожен куточок, і стильному дизайну, який не буде відвертати увагу від товарів.
360 Круглі касетні кондиціонери
Касетні кондиціонери з круговою подачею повітря 360 ° рівномірно розподіляють повітря — стабільне охолодження і мінімум втрат тиску в магазині.
Канальні блоки Duct S
Цей канальний блок, прихований за стелею, підходить для будь-якого дизайну інтер'єрів, ефективно і рівномірно охолоджуючи великі приміщення
Касетні 4-потокові, міні
Ця невелика, але потужна система кондиціонування може бути змонтована на звичайній стельовій плитці для обігріву або охолодження приміщення
Зовнішні блоки кондиціонерів
Енергоефективні зовнішні блоки систем кондиціонування забезпечують миттєвий контроль температури, прості в монтажі та мають передові функції
Касетні 4-потокові блоки
У 4-потокової касети встановлені додаткові відбивачі по краях жалюзі дозволяючи повітрю поширюватися ефективніше і покривати більшу площу.