Рекордна ефективність

Канальні блоки

Касетні кондиціонери (360 °)
Круглий дизайн і комфорт, 360 °
Касетні кондиціонери (360°)
Круглий дизайн і комфорт, 360°
Міні VRF DVM S Eco
Компактний і потужний
Міні VRF DVM S Eco
Компактний і потужний
Канальні блоки
Рекордна ефективність
Канальні блоки
Рекордна ефективність
Комфорт круглий рік
Канальні системи кондиціонування Samsung розроблені для ефективної роботи в будь-яких погодних умовах, забезпечуючи затишок і комфорт в будь-яку пору року.
Оптимальний обдув і мала вага
Кондиціонер Samsung Slim Duct встановлюється за стельовим покриттям і забезпечує стабільне та ефективне кондиціонування повітря в приміщенні. Компактна конструкція і мала вага зробили монтаж і обслуговування зручними.
Комфорт великих просторів
Потужний кондиціонер Samsung MSP Duct працює безшумно і надає можливість зовнішнього управління напором вентилятора. Винятковий рівень статичного тиску забезпечує широке охоплення і збільшений потік повітря, необхідні для великих приміщень.
Надійна і гнучка робота
Кондиціонер HSP Duct витримує високий зовнішній статичний тиск до 25 мм вод. ст., забезпечуючи чудове охолодження та обігрів. Завдяки широкому діапазону покриття і можливості гнучкої установки цей блок ідеально підходить для приміщень з високою стелею.
Подача свіжого очищеного повітря
Новий кондиціонер Samsung Outdoor Air Processing Duct - це блок обробки зовнішнього повітря з інтегрованою системою вентиляції. Оскільки він може працювати на високих потужностях, він очищає повітря і забезпечує максимально ефективне кондиціонування.
Лінійка канальних блоків
Касетні системи (360 °)
Лінійка систем DVM S Eco
Лінійка канальних блоків