Промисловий касетний тепловий насос, 1Ф
Серія PREMIUM
AC140MN4PKH/EU / AC140MXADKH/EU
Продуктивність - 14 кВт
- Всебічне охолодження та комфорт
- Комфортна прохолода
- Круглий дизайн, що ідеально вписується скрізь
Рівномірно циркулює та охолоджує кожен кут
На відміну від 4-х канальних кондиціонерів касетного типу, які створюють ділянки нерівномірного потоку повітря, куди прохолодне повітря не може потрапити *, круговий відвід продуває прохолодне повітря в усіх напрямках, тому кожен куточок приміщення має однакову температуру **.
Комфортна прохолода, ніякого холоду
Безлопатевий дизайн м'яко розсіює холодне повітря по всій кімнаті, що дозволяє комфортно охолоджуватися, не відчуваючи холодного протягу **. Не маючи лопатей для блокування повітряного потоку, він також виганяє на 25% більше повітря * і поширює його як найдалі.
Круглий, щоб ідеально вписатися скрізь
Його інноваційний круговий дизайн може відповідати безлічі дизайнів інтер'єрів, тому він ідеально вписується в будь-яке місце. Його мінімалістичний сучасний стиль створює витончений вигляд, а його кругла форма красиво виділяється.

Поширює більше повітря кількома способами
Інноваційний вентилятор Booster Fan дозволяє випускати прохолодне повітря під набагато нижчими кутами. Це створює зону низького тиску навколо випускного отвору, так що прохолодне повітря виходить паралельно стелі і розсіюється по більш широкій площі.
Просте та інтуїтивно зрозуміле управлінняІнтуїтивно контролюйте його продуктивність і дивіться, куди йде повітря. The Wireless Remote Controller's* Jog shuttle та кнопка бездротового пульта дистанційного керування пропонують цікавий спосіб регулювання потоку повітря, а круговий світлодіодний дисплей показує його напрямок.

Технічні характеристики
Посібник користувача