Офісні рішення

Комфортна Вентиляція в Офісах

Легко проектувати та керувати
Незалежне регулювання для особистого простору
Підприємства можуть витрачати велику кількість електроенергії та коштів, якщо вони неспроможні налаштувати кондиціонування повітря для приміщень з різними умовами та потребами. Рішення для кондиціонування повітря від Samsung допоможуть ідеально відрегулювати температуру та подачу повітря у багатьох приміщеннях в індивідуальному незалежному режимі. Це може особливо знадобитись офісним будівлям, у яких багато приміщень виконує різні функції: офіси, зали для конференцій, вестибюлі, ресторани, а також приміщення, час використання яких змінюється або які взагалі не використовуються.
Легко проектувати та керувати
Традиційні системи для вентиляції та кондиціонування повітря мають централізоване керування, тому регулювати роботу таких систем для кожного окремого приміщення неможливо. Рішення для кондиціонування повітря від Samsung передбачають окремі пульти, які дозволяють керувати роботою системи кондиціонування в окремих приміщеннях, таких, як зали для засідань. Також є центральний пульт та проста система керування, які можуть використовуватись для контролю та регулювання умов у різних важливих приміщеннях будівлі, наприклад, біля стійки реєстрації.
Безшумне підвищення працездатності у орендованому офісі

Система кондиціонування, яка шумить, може дуже сильно заважати, коли людина намагається зосередитись. Тому рішення для кондиціонування повітря від Samsung тихо працюють десь на задньому плані, створюючи більш комфортні умови для роботи офісних працівників. Стильні настінні блоки також допоможуть заощадити ваші кошти завдяки вентиляції з економією електроенергії. Крім того, вони можуть використовуватись для підігрівання води, завдяки чому зникає необхідність придбання окремого обладнання для цієї мети.
Безшумна ефективність для успішних зустрічей
Під час проведення презентацій під час конференцій дуже важливо, щоб слухачам не заважали будь-які сторонні звуки. Тому рішення для кондиціонування повітря від Samsung тихо працюють для того, аби забезпечити комфортні умови для ефективного спілкування. Вони також пропонують кругове подання повітря та можуть регулюватися індивідуально за допомогою простого пульта дистанційного керування.
Підвищить продуктивність
Кондиціонер в офісі значно впливає на продуктивність вашого персоналу. Системи Samsung поєднують стабільне регулювання температури, гнучкість і безшумну роботу, допомагаючи вашій команді досягати найкращих результатів, при цьому підвищуючи енергоефективність і зниження витрати.
Круглі касетні кондиціонери (360 °) рівномірно розподіляють охолоджене повітря в усіх напрямках, комфортно охолоджуючи повітря у всій робочій зоні
Цей канальний кондиціонер з високим статичним тиском працює стабільно та ефективно. Прихований за стелею, він вписується в будь-який інтер'єр.
Ця невелика, але потужна система кондиціонування може бути змонтована на звичайній стельовій плитці для обігріву або охолодження офісних приміщень.
Енергоефективні зовнішні блоки систем кондиціонування забезпечують миттєвий контроль температури, прості в монтажі та мають передові функції