Настінний внутрішній блок AR18TXEAAWKN
Серія GEO WindFree inverter WiFi

SKU: 700.954.29
100
грн.
грн.
 • Новий стильний дизайн
 • Wind Free ™ Cooling;
 • Віддалене управління через Wi-Fi;
 • AI Auto Cooling;
 • Супер тиха робота;
 • Контроль енергоспоживання;
 • Голосове управління через Bixby;
 • Спеціальний фільтр Easy FilterPlus;
 • Автоматичний контроль температури;
 • Цілодобовий таймер;
 • Авторестарт;
 • Функція самоочищення;
 • Режим швидкого охолодження;
 • Нічний режим.
 • Wind-Free™ Cooling
 • AI* Автоматичне охолодження
 • Режим комфортного сну
Залишайтеся у комфортній прохолоді, не відчуваючи холоду
Wind-Free™ Cooling
Комфортна прохолода з режимом охолодженням Wind-Free. Він м'яко і непомітно розсіює повітря через 23000 мікро отворів, тому на вашій шкірі не виникає неприємного відчуття холодного вітру. Його вдосконалений повітряний потік також охолоджує більш широку площу більш рівномірно. Режим використовує на 77% менше енергії, ніж Fast Cooling ***.
* ASHRAE (Американське товариство інженерів з опалення, охолодження та кондиціонування повітря) визначає "нерухоме повітря" як повітряні потоки зі швидкістю нижче 0,15 м / с, у якій відсутня наявність холодної тяги. ** Випробувано на моделі AR12TXCAAWKNEU. Режим Wind-Free ™ генерує лише 23 дБ шуму порівняно з 26 дБ у порівнянні зі звичайною моделлю Samsung. *** Тестовано на моделі AR07T9170HA3, виходячи з енергоспоживання режиму швидкого охолодження проти режиму охолодження Wind-Free™.
Зменшує споживання енергії на 77% * для економії коштів
Wind-Free™ Cooling (Energy Saving)

Зберегати гроші кожен день з високою енергозберігаючою функцією Wind-Free ™ Cooling. Під час роботи в режимі Wind-Free ™ зовнішній блок споживає мінімальну енергію - використовуючи до 77% менше електроенергії порівняно з режимом Fast Cooling*. Таким чином, ви можете залишатися в комфортній прохолоді, не турбуючись про свої рахунки за електроенергію.

Встановлена темп.

Швидке охолодження
Великі лопаті охолоджують повітря швидше і краще

Wind-Free™ Cooling
Без холодних протягів + заощаджує енергію до 77%


* Випробування проводилися для моделі AR07T9170HA3 і порівнювалися з результатами випробувань режиму швидкого охолодження та Wind-Free™ Cooling.
Насолоджуйтеся більш розумним способом життя
AI* Автоматичне охолодження
Спробуйте інтелектуальний спосіб життя за допомогою AI Auto Cooling*. Він автоматично оптимізує різні режими, аналізуючи умови приміщення та схеми використання**. Виходячи з бажаної температури, вона автоматично переходить у найбільш відповідний режим для підтримки оптимальних умов.
* Потрібно підключення Wi-Fi та обліковий запис Samsung. ** Зберігає дані користувачів, налаштування та схеми використання, щоб запропонувати найбільш корисні варіанти.
Сон набагато краще протягом всієї ночі
Режим Wind-Free ™ Good Sleep створює ідеальні умови для сну - без неприємного потоку холодного повітря. Його регулювання температури за допомогою системи Wind-Free ™ Cooling допомагає швидко заснути, спати глибоко і комфортно, і прокидатися, відчуваючи себе повністю оновленим.
Розроблено, щоб ефективно охолоджувати
Fast Cooling
Режим "Швидке охолодження" "дозволяє швидко охолодити повітря за рахунок роботи компресора і вентиляції у режимі максимальної потужності на 43% швидше *. Завдяки продуманому дизайну, у кондиціонера на 15% більше вентилятори, 18% ширше повітропровід, 31% ширше лопаті. Повітря розпорошується рівномірніше та далі **.
* Випробування проводилися для моделі AR12TXCAAWKEU і порівнювалися з результатами випробувань звичайного кондиціонера Samsung AQ12EASER. ** Протестовано на моделі AR24TXFCAWKNEU.
Дистанційно керуйте у будь-який час і в будь-якому місці
SmartThings
Контролюйте температуру у вашому домі будь-коли та де завгодно. За допомогою програми SmartThings* ви можете дистанційно керувати та контролювати кондиціонер лише одним дотиком. Або просто скажіть системі штучного інтелекту (AI)* чого ви хочете**, і він це робить. Він запропонує кращі настройки.

* Доступно на пристроях Android та iOS. Необхідно з'єднання Wi-Fi та обліковий запис Samsung. ** Голосовий контроль підтримується англійською (США, Великобританія, Індія), китайською, корейською, французькою, німецькою, італійською та іспанською мовами.
Легкий подих з фільтром потрійного захисту
Потрійний фільтр
Зберігайте гігієну і продуктивність кондиціонера з фільтром потрійного захисту. Тришаровий матеріал захищає від пилу, волосся, великих частинок, вірусів, бактерій і алергенів.

* Протестовано в лабораторії в Кореї на антибактеріальні та антивірусні властивості, в Японії на антиалергенні властивості. Дані отримано за допомогою тестів і вони можуть відрізнятися в залежності від оточуючих умов і індивідуального використання.

Автоматичне самоочищення
Тримайте всередині ваш кондиціонер чистим нічого не роблячи! Після його роботи функція Auto Clean автоматично сушить теплообмінник за допомогою 3-х крокового процесу. Він видаляє вологу, продуваючи повітря протягом від 10 до 30 хвилин. Так він запобігає накопиченню бактерій і запахів.

Насолоджуйтесь більш тихим і затишним будинком
Охолодити ваші житлові приміщення з меншим шумом, так що це не заважає вам. Компресор створює потужний потік повітря, але працює дуже спокійно, оскільки включає глушник з подвійною трубкою. Це знижує шум потоку холодоагенту при роботі з високою швидкістю і мінімізує шум навколишнього середовища під час роботи з низькою швидкістю *.

* На основі тестування, проведеного у внутрішній лабораторії. Створює зменшення на 40% звукового діапазону 1 кГц, що є найслабшим рівнем звуку, до якого люди чутливі.
Легка очистка антибактеріальних фільтрів
Easy Filter Plus
Нехай ваш кондиціонер працює ефективно з меншими зусиллями. Easy Filter Plus розташований зовні, вгорі, тому його можна легко вийняти та очистити. Його щільна сітка підтримує чистоту теплообмінника, а антибактеріальне покриття допомагає захистити вас від небезпечних забруднень в повітрі *.
* Випробувано в тестовій лабораторії Кореї. Дані були виміряні за певних умов тестування і можуть варіюватися в залежності від факторів навколишнього середовища та індивідуального використання.
Менше енергії, але не ефективності
ECO режим
Економте енергію, але все одно залишайтеся в прохолоді. У режимі ECO використовується менша ємність компресора порівняно зі звичайним режимом, що зменшує споживання енергії *. Це дозволяє вам більш ефективно охолоджуватися, коли на вулиці не надто спекотно або просто економити енергію та гроші в будь-який час, тому вам не доведеться турбуватися про рахунки за електроенергію.* Випробувано на AR07T9170HA3 в порівнянні зі звичайними моделями Samsung, вимірами накопиченого енергоспоживання режиму швидкого охолодження проти режиму ECO.
17100 БТЕ/час
Продуктивність (охолодження, БТЕ/год)
5.0 кВт
Продуктивність (охолодження, кВт)
1055*299*215 мм
Розміри без упаковки (ШxВxГ, мм)
Всі характеристики
Як налаштувати режим обігріву на кондиціонері?
Опис основних режимів роботи кондиціонера Samsung
Посібник користувача