Внутрішній блок касетного типу AJ026TN1DKG/EU,
однопоточний
Серія FJM

грн.
грн.

WindFree™ охолодження

Комфортне охолодження без холодних протягів
Залишайтеся в комфортній прохолоді з охолодженням WindFree ™. Ця касета виштовхує повітря через 9000 мікроотворів у панелі, пропускаючи дисперсний та помірний потік, що називається «нерухомим повітрям». * Рівномірний розподіл повітря з легкістю забезпечує прохолоду в приміщенні, уникаючи звичайного дискомфорту від холодних протягів.
* ASHRAE (Американське товариство інженерів з опалення, охолодження та кондиціонування повітря) визначає "нерухоме повітря" як швидкість повітря нижче 0,15 м/с, тому люди не можуть відчувати холодного протягу.

Long Wind

Ширший діапазон охолодження
Швидко охолоджуйте усю свою кімнату. 1-поточна касета має велику направляючу жалюзь 100 мм, яка може подавати прохолодне повітря на велику відстань, досягаючи 8 метрів *. Вона також має ширший робочий кут, оскільки жалюзь може рухатися від 40 до 80 градусів. Таким чином вона швидко та рівномірно охолоджує цілу кімнату, розповсюджуючи прохолодне повітря у кожен куточок, не залишаючи жодних «мертвих зон».
* На основі внутрішнього тестування на моделі 7.1кВт. Горизонтальний діапазон потоку повітря: висота сидіння = 0.6м, швидкість потоку = 0.3м/с. Результати можуть відрізнятися залежно від факторів навколишнього середовища та індивідуального використання

Тиха робота

Насолоджуйтесь тихою ніччю без перешкод
WindFree ™ 1-поточна касета від Samsung зменшує рівень шуму майже до 24 дБ (A)*, що робить її ідеальною для таких приміщень, як бібліотека, спальня або дитяча.
* На основі внутрішнього тестування на моделі 3.6кВт з режимом . Результати можуть відрізнятися залежно від факторів навколишнього середовища та індивідуального використання.


Насолоджуйтесь невидимим комфортом в будь-якому місці
Тонкий та компактний дизайн


При висоті лише 135 мм* 1-поточна касета має компактний та легкий дизайн. Цей тонкий дизайн не лише візуально привабливий, але й простіший в установці та обслуговуванні, а також надає можливість монтажу у найменших місцях.

* На основі моделі потужністю 3.6кВт. 5.2кВт і 7.1кВт кВт вимірюють 138 мм
Технічні характеристики