Готельні рішення

Гостинна Атмосфера У Готелях

Відмінне керування та продуктивність будь-де
Відмінне керування та продуктивність будь-де
У більшості готелів багато приміщень з різним призначенням та різними вимогами до кондиціонування повітря. Рішення для кондиціонування повітря від Samsung пропонують величезний вибір пультів, внутрішніх та зовнішніх блоків, які підійдуть для різних типів готельних приміщень. Незалежно від того, чи це кімнати гостей, де необхідно застосувати стильне рішення з можливістю індивідуального регулювання 24 години на добу, чи великі приміщення загального користування, такі, як ресторани, або підсобні приміщення, у яких необхідно дотримуватися розумної економії — ви знайдете те рішення, яке буде найкраще відповідати вашим вимогам.
Незалежне регулювання для особистого простору
Готелі можуть марно витрачати велику кількість електроенергії та коштів, якщо вони неспроможні налаштувати кондиціонування повітря для приміщень з різними умовами та потребами. Рішення для кондиціонування повітря від Samsung допоможуть ідеально відрегулювати температуру та подачу повітря у багатьох приміщеннях в індивідуальному незалежному режимі. Це може особливо знадобитись готелям, у яких багато приміщень виконує різні функції — готелів з офісами, залами для конференцій, вестибюлями та зонами загального користування, а також приміщеннями, час використання яких змінюється або які взагалі не використовуються.
Легко проектувати та керувати
Традиційні системи для вентиляції та кондиціонування повітря мають централізоване керування, тому регулювати роботу таких систем для кожного окремого приміщення неможливо. Рішення для кондиціонування повітря від Samsung передбачають окремі пульти, які дозволяють керувати роботою системи кондиціонування в окремих приміщеннях, таких, як номери гостей. Також є центральний пульт та проста система керування, які можуть використовуватись для контролю та регулювання умов у різних важливих приміщеннях готелю, наприклад, у холі готелю.
Організуйте найгостиннішу зустріч
Одним з перших вражень про готель або курортний комплекс, які складають люди, є враження від холу. Тому дуже важливо, щоб воно було гарним! Рішення для кондиціонування повітря від Samsung зроблять приміщення холу теплим або прохолодним, щоб гості завжди відчували себе комфортно. Також мінімізується витік повітря, і, навіть якщо багато людей заходять та виходять з приміщення, у ньому підтримується постійна температура.
Індивідуальне регулювання для номерів
Спальні у готелі — це те місце, де люди хочуть відчувати себе максимально комфортно. Тому з рішенням для кондиціонування повітря від Samsung кожен гість може самостійно регулювати параметри у номері, щоб створити комфорт відповідно до своїх побажань та звичок. На додачу до регулювання вологості та температури повітря, що подається, наші системи можуть використовуватись для подачі гарячої води, що виключає необхідність придбання окремого пристрою для підігрівання води, а система Virus Doctor знешкодить потенційно небезпечні віруси.
Свіже повітря у ресторанах готелю
Люди, які приходять до ресторану, не бажають відчувати запахів кухні. Окрім створення приємної атмосфери без протягів у приміщенні ресторану для відвідувачів, рішення для кондиціонування від Samsung також запобігають розповсюдженню запахів. Поєднання забору свіжого повітря та кондиціонування в одній системі робить їх ідеальними для використання на кухнях ресторанів.
Безшумне підвищення працездатності співробітників готелю
Система кондиціонування, яка шумить, може дуже сильно заважати, коли людина намагається зосередитись. Тому рішення для кондиціонування повітря від Samsung тихо працюють десь на задньому плані, створюючи більш комфортні умови для співробітників готелю. Стильні настінні блоки також заощаджують кошти завдяки вентиляції з економією електроенергії: охолодження повітря не потребує витрат на електроенергію, якщо температура повітря зовні нижче, ніж всередині.
Безшумна ефективність для успішних зустрічей
Під час проведення презентацій під час конференцій дуже важливо, щоб слухачам не заважали будь-які сторонні звуки. Тому рішення для кондиціонування повітря від Samsung працюють тихо і тим самим забезпечують комфортні умови для ефективного спілкування. Вони також пропонують кругове подання повітря та можуть регулюватися індивідуально за допомогою простого пульта дистанційного керування.
Перевищите очікування гостей
Компанія Samsung допоможе вам забезпечити максимальний комфорт і задоволеність ваших гостей. Завдяки різнобічним системам управління гості можуть змінювати налаштування систем кондиціонування у своїх номерах, а ви — в місцях загального користування за допомогою засобів централізованого управління.
360 Круглі касетні кондиціонери
Круглі касетні кондиціонери (360 °) рівномірно розподіляють повітря в усіх напрямках — кожен куточок приміщення буде наповнений свіжістю.
Канальні блоки Slim Duct
Цей прихований за стельовим покриттям канальний блок забезпечує стабільне та ефективне кондиціонування повітря в приміщенні.
Касетні 4-потокові, міні
Ця невелика, але потужна система кондиціонування може бути змонтована на звичайній стельовій плитці для обігріву або охолодження окремих номерів.
Зовнішні блоки DVM S
Енергоефективні зовнішні блоки систем кондиціонування забезпечують миттєвий контроль температури, прості в монтажі та мають передові функції
1-потокові касетні блоки
Компактна надлегка конструкція касетного 1-поточного блоку максимально полегшує монтаж і обслуговування систем кондиціонування в готелі.
Високонапірні канальні HSP Duct
Цей канальний кондиціонер з високим статичним тиском працює стабільно та ефективно. Прихований за стелею, він вписується в будь-який інтер'єр.