Настінний інверторний кондиціонер AR18BXHCNWKNUA
Серія WindFree Airise Mass

S1044
100
грн.
грн.
 • Wind-Free™ охолодження (споживає на 77% менше електроенергії, 23 000 мікроотворів — без прямого потоку повітря)
 • Freeze Wash: інноваційна система очищення теплообмінника внутрішнього блоку
 • Холодоагент R-32
 • Режим комфортного сну
 • Керування напрямком повітря вгору / вниз і вправо / вліво з пульта дистанційного керування
 • Автоматичний контроль температури
 • Індикація забруднення фільтра
 • 24-годинний таймер
 • Авторестарт
 • Wind-Free™ Охолодження
 • Режим комфортного сну
Залишайтеся у комфортній прохолоді, не відчуваючи холоду
Комфортна прохолода з режимом охолодженням Wind-Free. Він м’яко і непомітно розсіює повітря через 23 000 мікроотворів, тому у вас не виникає неприємного відчуття холодного протягу. Його вдосконалений повітряний потік також охолоджує більш широку площу більш рівномірно. Режим використовує на 77% менше енергії, ніж Fast Cooling***.
* ASHRAE (Американське товариство інженерів з опалення, охолодження та кондиціювання повітря) визначає «нерухоме повітря» як повітряні потоки, що рухаються зі швидкістю нижче 0,15 м/с, в яких відсутні протяги.
** Випробування проводилися на моделі AR12TXCAAWKNEU. У режимі WindFree™ рівень шуму становить всього 23 дБ порівняно з 26 дБ у стандартній моделі Samsung.
*** Випробування проводилися на моделі AR07T9170HA3 на основі енергоспоживання в режимі Fast Cooling порівняно з режимом WindFree™.
Зменшує споживання енергії на 77%* для заощадження ваших грошей
Охолодження в режимі WindFree™ (енергозбереження)

Заощаджуйте гроші кожен день з високоефективним охолодженням в режимі WindFree™. При роботі в режимі WindFree™ зовнішній блок споживає мінімальну потужність, використовуючи на 77% менше електроенергії порівняно з режимом Fast Cooling*. Таким чином, ви можете зберігати комфортну прохолоду, не турбуючись про рахунки за електроенергію.

* Випробування проводилися на моделі AR07T9170HA3 на основі енергоспоживання в режимі Fast Cooling порівняно з режимом WindFree™.

Технологія Digital Inverter Boost

Зменшує шум і споживання енергії на 73%*
Заощаджуйте гроші кожен день за допомогою високоефективної енергоощадної технології Digital Inverter Boost. Вона дозволяє підтримувати бажану температуру з меншою кількістю увімкнень і вимкнень компресора. А завдяки неодимовим магнітам і двотрубному глушнику, кондиціонер працює ефективно, тихо і служить набагато довше. При цьому споживання енергії знижується до 73%*.
* Випробування проводилися на моделі AR09TXCAAWKNEU у порівнянні зі звичайною моделлю Samsung AX40AQ09TSLXEA.
Насолоджуйтеся комфортним сном

Режим комфортного сну з WindFree™


Режим «Комфортний сон» з технологією WindFree™* забезпечує оптимальні умови для комфортного сну. Удосконалена конструкція повітряних заслінок створює рівномірний повітряний потік, а контроль температури в режимі WindFree™* допомагає швидше заснути та прокинутися свіжим і сповненим сил.

Швидке охолодження

Створений, щоб охолоджувати швидше, ширше і далі
Швидке охолодження всього приміщення, щоб вам завжди було комфортно. Технологія Digital Inverter Boost охолоджує повітря на 43% швидше*. Удосконалена конструкція кондиціонера також має на 15% більший вентилятор, на 18% ширший повітрозабірник і на 31% ширше жалюзі. Таким чином прохолодне повітря поширюється ще далі та ширше** на відстань до 15 метрів.
* Випробування проводилися на моделі AR12TXCAAWKEU у порівнянні зі звичайною моделлю Samsung AQ12EASER.
** Випробування проводилися на моделі AR24TXFCAWKNEU.
Автоматичне самоочищення
Автоочищення (3-ступеневе)

Підтримуйте внутрішню частину вашого кондиціонера гігієнічно чистою, нічого при цьому не роблячи! При вимкненні кондиціонера, функція самоочищення підтримує роботу вентилятора до тих пір (у три етапи), поки волога не буде видалена з теплообмінника кондиціонера. У результаті видалення вологи протягом 10-30 хвилин кондиціонер залишається чистим і сухим, і в ньому не утворюються бактерії та пліснява.
Тиха і спокійна обстановка

Менше шуму


Кондиціонер виконує свою роботу дуже тихо, щоб не відволікати вас. Компресор, навіть працюючи на повній потужності, не генерує зайвий шум шляхом наявності подвійного глушника. Він знижує шум потоку холодоагента під час роботи на високій швидкості і зводить до мінімуму навколишній шум під час роботи на низькій швидкості.

* На основі тестування, проведеного у внутрішній лабораторії. Забезпечує зниження шуму на 40% в діапазоні 1 кГц, що є найслабшим рівнем шуму, до якого чутлива людина.
Антибактеріальний фільтр, який легко чистити

Easy Filter Plus


Підтримуйте ефективну роботу кондиціонера з меншими зусиллями. Easy Filter Plus розташований зовні вгорі, тому його легко вийняти і почистити. Його щільна сітка підтримує теплообмінник в чистоті, а антибактеріальне покриття допомагає захистити вас від небезпечних забруднювальних речовин у повітрі*.


* Випробування проводилися у корейській випробувальній лабораторії. Дані були виміряні за певних умов випробувань і можуть варіюватися залежно від факторів навколишнього середовища та індивідуального використання.
Антикорозійне покриття для тривалої роботи

DuraFin™ Plus


Підтримуйте у себе вдома комфортну прохолоду значно довше. Ocean Fin виготовлений з корозійностійкого матеріалу для захисту конденсатора від іржі, що допомагає підтримувати оптимальну продуктивність теплообмінника. Його відмінна корозійна стійкість була підтверджена за допомогою випробування в сольовому тумані (SST) протягом 480 годин*.

** Випробування проводилися на моделі AR12TXFCAWKNEU.
Стабільний і довговічний
Технологія Triple Protector Plus

Насолоджуйтеся тривалою роботою кондиціонера навіть у складних умовах. Технологія Triple Protector Plus запобігає пошкодженню від стрибків напруги та коливань електричного струму без окремого стабілізатора напруги*. Його антикорозійне покриття також захищає конденсатор і шафу в суворих умовах.

* Випробування проводилися на моделі AR12TXEAAWKNEU у порівнянні зі звичайною моделлю Samsung AS18FCMID.
Заощаджує енергію та гроші, забезпечуючи ефективне охолодження
Режим ECO

Заощаджуйте енергію та гроші з режимом ECO. У режимі ECO використовується менша потужність компресора порівняно зі звичайним режимом, що дає змогу зменшити споживання енергії*. Це дозволяє більш ефективно охолоджувати приміщення, коли на вулиці не дуже спекотно, або просто заощаджувати енергію та гроші в будь-який час, тому вам не потрібно турбуватися про рахунки за електроенергію.

* Випробування проводилися на моделі AR07T9170HA3 у порівнянні зі звичайними моделями Samsung. Було виміряно сумарне енергоспоживання в режимі швидкого охолодження порівняно з режимом ECO.
Екологічно безпечний холодоагент
Холодоагент R32

Захистіть планету, зменшивши вплив зміни клімату. У кондиціонері використовується холодоагент наступного покоління R32, який допомагає зберегти озоновий шар і має незначний вплив на глобальне потепління порівняно зі звичайними холодоагентами R22 або R410A. Тому він значно екологічніший*.

* Випробування проводилися на холодоагенті R32 у порівнянні зі звичайними холодоагентами Samsung R410A і R22
Очищення теплообмінника

Freeze Wash


Підтримуйте оптимальну продуктивність одним натисканням кнопки. Freeze Wash швидко заморожує теплообмінник, а потім розморожує кригу. Тому його миють у воді, яка змиває бруд та 90% мікроорганізмів*. Нарешті, він висушує вологу, що залишилася. Вам надійде повідомлення, коли настане час для чищення **.


* протестовано фірмою Intertek. Змити 90% бактерій Staphylococcus aureus ATCC 6538 та Escherichia coli ATCC 8739. ** Доступно лише на певних моделях з можливістю підключення до Wi-Fi.
17060 БТЕ/час
Продуктивність (охолодження, БТЕ/год)
5.0 кВт
Продуктивність (охолодження, кВт)
1055*299*215
Розміри без упаковки (внутрішній блок, ШxВxГ, мм)
Всі характеристики
Як налаштувати режим обігріву на кондиціонері?
Опис основних режимів роботи кондиціонера Samsung