Очищувач повітря AX60T5080WD/ER

S1021
грн.
грн.
  • Видаляє до 99,97% пилу розміром 0,3㎛
  • Розумне визначення та показ якості повітря
  • Стильний дизайн покращує ваш будинок
  • Просте та інтуїтивно зрозуміле обслуговування
Тристоронній повітряний потік
Досягає далі.
Очищає повітря швидше.
Очищає повітря на більшій площі значно швидше від кута до кута*. Фронтальний повітрозабірник легко всмоктує повітря. Потужний вентилятор швидко розподіляє чисте повітря у трьох напрямках. Таким чином, повітря розподіляється далі й очищається швидше*, а коефіцієнт подачі чистого повітря (CADR) становить 467 куб. м на годину**.
* На підставі результатів внутрішніх випробувань. Випробування проводилися на моделі AX60K5580WFD порівняно зі звичайною моделлю Samsung AX40K3020UWD. Продуктивність може змінюватися залежно від фактичного середовища використання.
** CADR> 467 м³/год. Протестовано в KACA (Корейська асоціація з очищення повітря).
Багаторівнева система очищення
Видаляє до 99,97% пилу розміром 0.3 мкм
Підтримуйте чистоту і безпеку повітря за допомогою системи багаторівневого очищення. Спочатку вона втягує більші частинки пилу. Потім дезодораційний фільтр з активованим вугіллям видаляє шкідливі гази*. HEPA-фільтрація з надтонким пиловим фільтром також вловлює до 99,97% наддрібного пилу** і пригнічує бактерії***.
* Випробування проводилися на моделі AX80K7580WFD для толуолу, ксилолу, бензолу, етилбензолу, стиролу і формальдегідних газів в Національному випробувальному інституті Кореї.
** Фільтрувальне середовище має ефективність збору пилу понад 99,97%, з огляду на розмір частинок 0,26 мкм, як зазначено в 42 CFR, частина 84. Випробування проводилися в Національному випробувальному інституті Кореї.
*** Випробувано на фільтрувальному елементі пиловловлювального фільтра в Національному випробувальному інституті Кореї.
Цифровий дисплей
Точний моніторинг, інтуїтивно зрозумілий дисплей
Створіть у себе вдома спокійну та затишну атмосферу. Цей очищувач повітря має стильний та ергономічний дизайн, який у 2017 році був відзначено нагородою IF Design Award. Він оснащений підсвічуванням, яке наповнює кімнату м'яким світлом, і має елегантну округлу форму. А вбудована ручка дозволяє легко його переміщати.
4-колірний індикатор
Лазерний датчик
Приховані коліщата
Насолоджуйтеся свіжим повітрям всюди
Переміщуйте очищувач повітря куди завгодно, використовуючи його приховані коліщата. Просто штовхніть або перетягніть його в будь-яке місце, де потрібне більш інтенсивне очищення, наприклад, у вітальню або спальню. А оскільки коліщата акуратно приховані під корпусом, це не псує загальний дизайн.
Додаток SmartThings
Дистанційне керування за допомогою смартфона
Подбайте про своє повітря і перевіряйте рівень його забруднення в будь-який час і в будь-якому місці. Додаток SmartThings* дозволяє дистанційно керувати очищувачем повітря. Простим дотиком або голосом** ви можете увімкнути або вимкнути його, перевірити якість повітря, використовувати інші функції та стежити за станом фільтра.
* Доступно для пристроїв під управлінням Android та iOS. Потрібне підключення до мережі Wi-Fi.
** Голосове керування підтримується на 8 мовах (англійська (Великобританія), англійська (США), корейська, китайська, німецька, французька, іспанська, італійська).
Автоматичний режим / режим сну
Автоматична оптимізація свіжості повітря
Насолоджуйтесь чистішим повітрям відповідно до ваших потреб. Автоматичний режим визначає рівень забруднення повітря й автоматично регулює потужність і швидкість вентилятора. Таким чином, це заощаджує ваші зусилля і скорочує споживання енергії. Режим сну також допомагає вам заснути, створюючи більш м'який і спокійний повітряний потік, без підсвічування дисплея.
Тонкий дизайн
Компактний і простий в обслуговуванні
Використовуйте свій житловий простір більш ефективно, легко очищайте і замінюйте фільтр. Завдяки тонкій конструкції він поміститься майже в будь-якому місці, не займаючи багато місця. А розташований на передній панелі повітрозабірник дозволяє легко замінювати та обслуговувати фільтр, не зрушуючи та не відсуваючи його від стіни.
Простий і безпечний у використанні та обслуговуванні
60 кв.м
Площа обслуговування, кв.м
50 дБ
Рівень шуму (макс., дБ)
360 x 783 x 293 мм
Розміри без упаковки (ШxВxГ, мм)
Всі характеристики
Посібник користувача