Очищувач повітря AX40T3030WM/ER

S30002
грн.
грн.
  • Видаляє до 99,97% пилу розміром 0,3㎛
  • Розумне визначення та показ якості повітря
  • Стильний дизайн покращує ваш будинок
  • Просте та інтуїтивно зрозуміле обслуговування
Багаторівнева система очищення
Видаляє до 99,97% пилу
розміром 0.3 мкм
Підтримуйте чистоту і безпеку повітря за допомогою системи багаторівневого очищення. Спочатку вона втягує більші частинки пилу. Потім дезодораційний фільтр з активованим вугіллям видаляє шкідливі гази*. HEPA-фільтрація з надтонким пиловим фільтром також вловлює до 99,97% наддрібного пилу** і пригнічує бактерії***.
* Випробування проводилися на моделі AX80K7580WFD для толуолу, ксилолу, бензолу, етилбензолу, стиролу і формальдегідних газів в Національному випробувальному інституті Кореї.
** Фільтрувальне середовище має ефективність збору пилу понад 99,97%, з огляду на розмір частинок 0,26 мкм, як зазначено в 42 CFR, частина 84. Випробування проводилися в Національному випробувальному інституті Кореї.
*** Випробувано на фільтрувальному елементі пиловловлювального фільтра в Національному випробувальному інституті Кореї.
4-колірний індикатор
Інтелектуальне виявлення і відображення якості повітря
Більш інтуїтивний контроль рівня забруднення повітря. Датчики пилу і газу контролюють якість повітря й автоматично оптимізують режими. 4-колірний індикатор також чітко показує, наскільки чисте повітря.
4-колірний індикатор
Датчик пилу
Преміальний та ергономічний дизайн
Прикрасьте ваш дім стильним дизайном
Створіть у себе вдома спокійну та затишну атмосферу. Цей очищувач повітря має стильний та ергономічний дизайн, який у 2017 році був відзначено нагороди IF Design Award. Він оснащений підсвічуванням, яке наповнює кімнату м'яким світлом, і має елегантну округлу форму. А вбудована ручка дозволяє легко його переміщати.
Фронтальний повітрозабірний отвір / фільтр 2-в-1
Просте та інтуїтивно зрозуміле обслуговування
Насолоджуйтесь значно простішим обслуговуванням. Фронтальний повітрозабірний отвір означає, що вам не потрібно пересувати прилад для очищення або заміни фільтра. Попередній фільтр, що миється, потребує лише періодичного очищення, а фільтр HEPA 2-в-1* з фільтром надтонкого очищення і дезодораційним фільтром з активованим вугіллям можна легко замінити.
* Фільтрувальне середовище має ефективність збору пилу понад 99,97%, з огляду на розмір частинок 0,26 мкм, як зазначено в 42 CFR, частина 84. Випробування проводилися в Національному випробувальному інституті Кореї.
Автоматичний режим / режим сну
Автоматична оптимізація свіжості повітря
Насолоджуйтесь чистішим повітрям відповідно до ваших потреб. Автоматичний режим визначає рівень забруднення повітря й автоматично регулює потужність і швидкість вентилятора. Таким чином, це заощаджує ваші зусилля і скорочує споживання енергії. Режим сну також допомагає вам заснути, створюючи більш м'який і спокійний повітряний потік, без підсвічування дисплея.
40 кв.м
Площа обслуговування, кв.м
48 дБ
Рівень шуму (макс., дБ)
350 x 640 x 350 мм
Розміри без упаковки (ШxВxГ, мм)
Всі характеристики
Посібник користувача