Restaurant Solutions

Свіже Повітря Для Ресторанів

Свіже повітря у приміщеннях ресторанів

Незалежне регулювання для особистого простору
Ресторани можуть витрачати велику кількість електроенергії та коштів, якщо вони неспроможні налаштувати кондиціонування повітря для приміщень з різними умовами та потребами. Рішення для кондиціонування повітря від Samsung допоможуть ідеально відрегулювати температуру та подачу повітря у багатьох приміщеннях в індивідуальному незалежному режимі. Це може особливо знадобитись ресторанам, у яких багато приміщень виконує різні функції: вестибюлі, обідні зали, кухні, підсобні приміщення, зали для конференцій, а також приміщення, час використання яких змінюється або які взагалі не використовуються.
Легко проектувати та керувати
Традиційні системи для вентиляції та кондиціонування повітря мають централізоване керування, тому регулювати роботу таких систем для кожного окремого приміщення неможливо. Рішення для кондиціонування повітря від Samsung передбачають окремі пульти, які дозволяють керувати роботою системи кондиціонування в окремих приміщеннях, таких, як кухні. Також є центральний пульт та проста система керування, які можуть використовуватись для контролю та регулювання умов у різних ключових приміщеннях ресторану, наприклад, в обідньому залі.
Свіже повітря у приміщеннях ресторанів
Люди, які приходять до ресторану, не бажають відчувати запахів кухні. На додачу до створення приємної атмосфери без протягів у приміщенні ресторану для відвідувачів рішення для кондиціонування від Samsung також запобігають розповсюдженню запахів. Поєднання забору свіжого повітря та кондиціонування в одній системі робить їх ідеальними для використання на кухнях ресторанів.
Бездоганне обслуговування
Ресторани потребують ефективної вентиляції, що дозволяє усувати жар і запахи з кухні та підтримувати свіжість повітря в залі. Рішення Samsung впишуться в будь-який інтер'єр, допомагаючи вам створити комфорт і атмосферу, яких гідні ваші клієнти.
360 Круглі касетні кондиціонери
Круглі касетні кондиціонери (360 °) рівномірно розподіляють охолоджене повітря в усіх напрямках, забезпечуючи стабільне охолодження по всьому залу
Зовнішні блоки DVM S ECO
Дуже компактний, але потужний зовнішній блок VRF забезпечує енергоефективне охолодження та обігрів для невеликих ресторанів, кафе або барів.
Зовнішні блоки DVM S Heat Recovery
Завдяки можливості одночасної роботи на охолодження та обігріву, цей зовнішній блок здатний охолоджувати кухню ресторану, обігріваючи обідній зал