Residential Solutions

Спокійна Атмосфера Для Житлових Приміщень

Спокійна та комфортна атмосфера для життя
Незалежне регулювання для особистого простору
Житлові будинки можуть витрачати велику кількість електроенергії та коштів, якщо вони неспроможні налаштувати кондиціонування повітря для приміщень з різними умовами та потребами. Рішення для кондиціонування повітря від Samsung допоможуть ідеально відрегулювати температуру та подачу повітря у багатьох приміщеннях індивідуально та незалежно. Це може особливо знадобитись житловим будинкам, у яких багато приміщень виконує різні функції: вестибюлі, квартири, ресторани, кухні, інші об'єкти інфраструктури, а також приміщення, час використання яких змінюється або які взагалі не використовуються.
Легко проектувати та керувати
Традиційні системи для вентиляції та кондиціонування повітря мають централізоване керування, тому регулювати роботу таких систем для кожного окремого приміщення неможливо. Рішення для кондиціонування повітря від Samsung передбачають окремі пульти, які дозволяють керувати роботою системи кондиціонування в окремих приміщеннях, наприклад, у квартирах. Також є центральний пульт та проста система керування, які можуть використовуватись для контролю та регулювання умов у різних важливих приміщеннях будівлі, наприклад, у холі готелю.
Спокійна та комфортна атмосфера для життя
Створення спокійної та приємної атмосфери у житлових будинках є дуже важливим для забезпечення добробуту мешканців та отримання ними задоволенні від перебування вдома. Інноваційні рішення для кондиціонування повітря від Samsung з односторонніми лопатями мінімізують рівень шуму та водночас збільшують продуктивність для створення прохолодної та спокійної атмосфери у будинку. Настінні трикутні блоки забезпечують більшу площу для розповсюдження повітря, а компресор S-Inverter забезпечує значну економію електроенергії під час опалення та охолодження, що значно зменшує експлуатаційні витрати.
Комфортний житловий простір
Незалежно від того, чим ви займаєтеся вдома, забезпечте в ньому затишок. Рішення Samsung працюють тихо, стабільно і без протягів, а інтелектуальні налаштування знижують вплив на навколишнє середовище завдяки підвищеній енергоефективності.