Кондиціонер підлого-стельового типу, тепловий насос
Підлого-стельовий тип
AC120RNCDKG/EU / AC120RXADKG/EU
Продуктивність - 42000 BTU/h
 • Охолоджує більше, охолоджує швидше
  Samsung Big Ceiling - це простий і стильний внутрішній блок, який забезпечує потужне охолодження. Окрім того, що гармонійно вписується в будь-який дизайн, він значно швидше охолоджує більшу площу.
 • Широке та далеке охолодження
  Потужне охолодження кондиціонера Samsung Big Ceiling означає, що ви можете охолодити більший простір за більш коротший час. Він дме прохолодне повітря на великій відстані — до 15 м.
 • Ледь чутний шум
  Це створює набагато комфортніше та продуктивніше робоче середовище, ніж будь-коли раніше. Збільшене лезо, одномоторний та посилений вентилятор означають, що рівень його шуму нижчий, ніж в інших звичайних моделей.
 • Простий та унікальний дизайн
  Кондиціонер є важливим для сучасних офісів, тому він повинен мати добрий вигляд! Крім того, простий і барвистий дисплей додає загальної естетичності, а також відображає чітку інформацію про стан.
 • Фільтр пилової тривоги + Virus Doctor
  У ньому є система очищення фільтра від пилу, яка відстежує час роботи та об'єм повітря, щоб точно розрахувати, коли фільтр потребує очищення. Також його додаткова система Virus Doctor знищує до 99,7% вірусів.
 • Більше висоти (до 15 м)
  Він забезпечує набагато більшу гнучкість, оскільки його можна встановити навіть у місцях, де висота до 15 м — що на два поверхи більше, ніж звичайні кондиціонери.
Технічні характеристики
Посібник користувача