Промисловий канальний кондиціонер середнього статичного тиску з тепловим насосом R410a
Серія NORDIC
AC100JNMCEH/EU / AC100JXSCEH/EU
Продуктивність - 10.0 кВт
Маленький і легкий
Кондиціонер Samsung DUCT S простий і зручний в установці та обслуговуванні. Його надзвичайно компактна конструкція зменшує його обсяг і вагу на 30% порівняно зі звичайними кондиціонерами. Так що він є ідеальним рішенням навіть в невеликих приміщеннях.
Автоматично більше комфорту та продуктивності
Автоматичне регулювання ESP-режиму кондиціонера Samsung DUCT S ефективно та автоматично відчуває зовнішній статичний тиск (ESP), незалежно від довжини каналу. Потім він швидко налаштовує свої показники, щоб оптимізувати об'єм повітря і тиск, а також мінімізувати шум для максимального комфорту в будь-якій ситуації. ESP також можна легко регулювати за допомогою дистанційного керування, що скорочує час налаштування.
Тристоронній сервісний доступ для легкого обслуговування
Канальний кондиціонер Samsung DUCT S має доступ з трьох напрямків — вгорі, збоку і знизу — за допомогою легкої для зняття кришки Slide Fit. Як наслідок, Samsung DUCT S - набагато простіше обслуговувати - заощаджуючи ваш час та гроші.
Оптимізований комфорт
Легка настройка кондиціонера Samsung DUCT S забезпечує делікатний контроль, необхідний для забезпечення оптимальної роботи в будь-якому випадку. Ви можете легко налаштувати потужність його роботи відповідно до вашого рівня активності. Тож чи працюєте ви, чи читаєте книгу, ви можете робити це з максимальним комфортом, а також мінімізуючи рівень шуму та заощаджуючи енергію, використовуючи найефективніші налаштування.
Енергоефективність та економія світового класу
Передові технології кондиціонера Samsung DUCT S забезпечують надзвичайну енергоефективність, щоб заощадити гроші, завдяки показникам SEER вищого рівня (Сезонне співвідношення енергоефективності). Великий вентилятор Sirocco має аеродинамічні леза, тому він генерує більше повітря і менше шуму. Компактний плоский мікрообмінник тепла також надзвичайно ефективний, в той час, як Twin Rotary BLDC компресор знижує вібрацію, тому він тихіший і надійніший.


Керуйте ним у будь-який час і в будь-якому місці


Використовуючи додаток* на своєму смартфоні, додаткова функція Smart Wi-Fi дозволяє дистанційно керувати функціями кондиціонера Samsung DUCT S і планувати його роботу. У будь-якому місці бездротової мережі ви можете миттєво його вмикати та вимикати та вибирати режим роботи та температуру. Або ви можете запланувати час запуску та зупинки та керування іншими функціями.


* Доступно на пристроях iPhone та Android.
 • Digital Inverter
  Цифровий Інвертор двигун Samsung - тихіше і набагато більш довговічний і енергоефективний. На відміну від звичайних двигунів, його електричне управління виключає тертя, оскільки є менше рухомих деталей.
 • EZ Drain Pump
  Простий в установці додатковий EZ дренажний насос запобігає зворотньому потоку води при зливі, а також розмноженню бактерій і мікробів, що викликають запах у застійній воді. Просто приєднайте та увімкніть, оскільки він сумісний з усіма типами внутрішніх блоків.
 • Flat Micro-channel
  FME / FMC (плоский мікроканальний випарник / конденсатор) відрізняється високою ефективністю, що забезпечує 30% підвищення ефективності порівняно зі звичайними машинами типу Fin & Tube. Його плоскі канали також допомагають створити надзвичайно компактну та легку конструкцію, яка на 25% менше, ніж звичайна.
 • Easy Filter
  На відміну від звичайних фільтрів, які часто важко доступні, фільтр кондиціонера Samsung DUCT S розташований зовні, вгорі. Тож його можна легко вийняти, очистити та покласти назад — не потрібно відкривати кришку чи тягнути сильно, щоб дістати його. А його антибактеріальне покриття фільтрує пил, небезпечні забруднення повітря та алергени.
Технічні характеристики
Посібник користувача