Зовнішній блок мульти спліт-системи Samsung
Серія FJM
AJ068MCJ3EH/EU
Продуктивність - 6.8 кВт
Широкий діапазон робочих температур для зовнішнього блоку
Для наших кондиціонерів FJM не має значення температура повітря поза приміщенням, вони впораються з будь-якою ситуацією. Ці кондиціонери можуть охолоджувати приміщення, якщо температура зовні досягає 50 °C і обігрівати приміщення при зовнішніх температурах до -20 °C. Завдяки цьому усувається необхідність в придбанні додаткових блоків в разі екстремальних значень температури на вулиці. Розумна інверторна система швидко доводить температуру в приміщенні до потрібного значення з моменту включення, а потім точно підтримує потрібний режим і забезпечує комфортну атмосферу.
Подвійний безщітковий компресор BLDC типу
Ключовим елементом, що забезпечує економічність кондиціонерів FJM, є подвійний безщітковий компресор BLDC, що встановлюється у всіх зовнішніх блоках. Два ексцентричних кулачки та дві противаги зводять до мінімуму робочий шум і вібрації. Стабільність і надійність роботи компресора, крім того, забезпечується використанням прецизійних підшипників.
Низький рівень шуму і вібрацій
Всі нові зовнішні блоки кондиціонерів FMJ, крім
Безщіткового компресора BLDC включають компресор TBR Sine-Wave Compressor. Це дозволяє знизити зміни обертального моменту на 70%, а вібрації — на 80% в порівнянні з традиційними типами компресорів. Завдяки цьому зводиться до мінімуму різкий струс двигуна при старті та збільшується робочий ресурс кондиціонера в цілому. Додатковою перевагою цього є істотне зниження рівня робочого шуму, що забезпечує комфортні умови для роботи людей, що знаходяться в приміщенні.
Технічні характеристики
Посібник користувача