Внутрішній блок касетного типу AJ026TNNDKG/EU,
4-поточна Wind Free (600*600)
Серія FJM

грн.
грн.

WindFree™ охолодження

Комфортне охолодження без відчуття протягу
Комфортна прохолода з технологією охолодження WindFree ™. Ефективне охолодження без відчуття холодного повітряного потоку. Прохолодне повітря рівномірно розсіюється по кімнаті через 15 700 мікроотворів, які створюють атмосферу "нерухомого повітря"* з повільним переміщенням повітря в кімнаті.
* ASHRAE (Американське товариство інженерів з опалення, охолодження та кондиціонування повітря) визначає „нерухоме повітря” як повітряні потоки зі швидкістю нижче 0,15 м / с, у яких відсутні холодні протяги.

Автоматична економія електроенергії та грошей
Енергозберігаючий режим


Високоекономічними технологія охолодження WindFree ™ дозволяє щодня економити на оплаті рахунків за енергоспоживання. У режимі WindFree ™ зовнішній блок споживає мінімальну кількість електроенергії, що дозволяє знизити енергоспоживання на 55% менше в порівнянні з режимом швидкого охолодження Fast Cooling *. В результаті ви будете відчувати комфортну прохолоду і не турбуватися про суми, які фігурують в рахунках за електроенергію.

* Результати базуються на даних фірмових випробувань WindFree ™ моделі AC140RN4DKG / EU з потужністю 14.0 кВт. Робочі умови: зовні (35 ° C DB / 24 ° C WB), всередині (27 ° C DB / 19 ° C WB). результати можуть змінюватися в залежності від факторів навколишнього середовища та індивідуальних особливостей використання.

Менш помітний робочий шум. Менше занепокоєння.
Тихий режим


Охолодіть житловий простір при низькому рівні робочого шуму кондиціонера, який не буде вас турбувати. Робота кондиціонера WindFree™ на низькій швидкості мінімізує робочий шум до рівня 34 дБА, що істотно нижче рівня шуму у звичайному режимі *. Такий режим забезпечує ідеальні умови для установки даного кондиціонера в таких місцях, як бібліотеки та школи.

* * Результати базуються на даних фірмових випробувань моделі WindFree ™ AC071RN4DKG / EU. Кондиціонер забезпечує помітне зниження рівня шуму в смузі частот 1 кГц, що еквівалентно мінімального рівня шуму, сприйманого вухом людини.

Розумний комфорт

Інтелектуальний контроль, оптимальний комфорт
Оцініть інтелектуальний спосіб створення в кімнаті ідеально комфортної атмосфери. Кондиціонер постійно контролює температуру і відносну вологість та аналізує умови в кімнаті. Після цього він автоматично перемикає вентилятор в режим максимальної економічності та підтримує максимально комфортну повітряну атмосферу.

Широкі жалюзі направляють охолоджене повітря далі.
Повітряний потік досягає кожного куточка


Великий простір приміщення охолоджується швидко й рівномірно. Широка пластина повітряної заслінки шириною 84 мм на 31% більше ніж у звичайного кондиціонера*. Це дозволяє повітряному потоку поширюватися на відстань до 10 метрів, що у два рази перевищує звичайне відстань, на яке поширюється повітря **. Крім того, форма пластини оптимізована таким чином, що охолодження цілої кімнати відбувається без утворення "мертвих зон".

* У порівнянні зі звичайним 4-спрямованим блоком з 66-мм заслінкою. ** Дані засновані на результатах тестування 4-спрямованого касетного блоку AC140RN4DKG / EU з PCNUFMAN заслінкою в порівнянні зі звичайною 4-спрямованої моделлю з PC4NUSKAN заслінкою. Фактичні результати можуть залежати від факторів зовнішнього середовища та індивідуальних особливостей використання кондиціонера.

Датчик руху MDS (Motion Detect Sensor)

Автоматична економія завдяки меншому енергоспоживанню
Економить електроенергію, якщо в кімнаті немає людей. Датчик руху Motion Detect Sensor * реєструє відсутність руху та автоматично перемикає кондиціонер в режим WindFree ™ перед активацією режиму очікування. В результаті економія енергоспоживання скорочується до 50% ** в таких місцях, де часто нікого немає, наприклад, у кімнатах для нарад.
* Ця функція опціонально. Потрібен набір MDS Kit: MCR-SMC / MCR-SMD (600x600). ** Результати засновані на даних тестування WindFree ™ моделей і порівняння з іншими моделями протягом 2 годин безперервної роботи після активації режиму "away" (нікого немає) і 80-хвилинної роботи при використанні MDS установки. Робочі умови: зовнішній блок: AC140RXADNG / EU, внутрішній блок: AC140RN4DKH / EU (панель: PC4NUFMAN). Режим стандартного охолодження: Зовнішня температура 35 ° C DB / 24 ° C WB, внутрішня температура 27 ° C DB / 19 ° C WB). Фактичні результати можуть залежати від факторів зовнішнього середовища і індивідуальних особливостей використання кондиціонера.


Зручний віддалений контроль з будь-якого місця.
SmartThings (розумне управління)

Керуйте вашим кондиціонером у віддаленому режимі. За допомогою програми SmartThings App *, встановленого на вашому смартфоні, ви можете управляти кондиціонером в будь-який час і в будь-якому місці. Простим кліком по екрану ви можете включити або вимкнути кондиціонер, вибрати режим охолодження, розклад його роботи, керувати групою пристроїв або контролювати енергоспоживання.

* Сумісно з Android і iOS пристроями. Необхідне підключення до Wi-Fi мережі, акаунт Samsung і опціональний комплект OCF Wi-Fi Kit.


Проста портативна система

Легкий блок (Main Unit)


Кондиціонер встановлюється легко та просто. На відміну від звичайних кондиціонерів, основний блок виготовлений із пластику, завдяки чому він на 30% легше *. Невелика вага означає, що його легко переносити й встановлювати.

* Дані базуються на порівнянні результатів фірмових випробувань з випробуваннями кондиціонерів конкурентів. Кондиціонер Samsung (4Way) AC071RN4DKG / EU = 14.5 кг порівнювався з кондиціонером компанії "A": (4Way) ***** = 21 кг. Кондиціонер Samsung (4Way (600x600)) AC026RNNDKG / EU = 11.5 кг порівнювався з кондиціонером компанії "A": (4Way (600x600)) ***** = 16 кг.


Відсутність зворотного струму й зменшення застою води.
Дренажна помпа зі зворотним клапаном

Менше проблем із застоєм води або переливом води з дренажної помпи. Дренажна помпа зі зворотним клапаном запобігає зворотний потік води. Крім того, при цьому менше води накопичується в дренажному піддоні, завдяки чому він залишається чистими та знижується ризик розмноження бактерій і зростання цвілі.


Легко від'єднуються й миються повітряні жалюзі
Просте очищення

Підтримуйте повітряні жалюзі в чистоті, промивайте їх періодично. Жалюзі легко знімаються і промиваються водою від пилу або забруднень. Тим самим ви забезпечите оптимальний повітряний потік і підтримайте чистоту і гігієнічність повітря в приміщенні.

Підмішування свіжого повітря

Дихайте повітрям більш свіжим, ніж зовні
Підтримуйте здорову атмосферу в приміщенні, під'єднавши припливний повітропровід. Без доступу свіжого повітря у людей можуть виникнути проблеми зі здоров'ям, якщо вони будуть дихати повітрям, забрудненим деякими бактеріями, оскільки повітря безперервно рециркулює.
Технічні характеристики