Очищувач повітря AX47T9080WF/ER

S30004
грн.
грн.
  • Сучасний дизайн
  • Можливість поєднання 2 очищувачів в одному блоці
  • Цифрове, інтелектуальне відображення концентрації частинок
  • Технологія Wind-Free ™
  • Датчик зміни фільтра
  • Рівень шуму — до 18 дБ (A) (нічний режим)
  • Технологія Wind-Free ™
  • Ефективність 3 фільтрів
  • Модульна конструкція
  • SmartThings

Технологія Wind-Free™

Лагідний вітерець чистого повітря
Очищувач повітря Cube оснащений унікальною технологією Wind-Free ™, яка забезпечує м’який і рівномірний розподіл чистого повітря через майже 60 000 мікроотворів. Через відсутність прямого потоку повітря він працює надзвичайно тихо та ефективно.
На основі внутрішнього тестування моделі AX47N9 ***** D, порівнюючи безвітряний режим (24 дБ (А)) з режимом швидкого охолодження (47 дБ (А)).
Ефективність 3 фільтрів
Видаляється до 99,97% домішок
Подбайте про якість повітря навколо вас та вашої родини, позбудьтесь небезпечних забруднювачів завдяки ефективності 3 фільтрів. Попередній фільтр вловлює більші частинки пилу, тоді як дезодораційний фільтр з активованим вугіллям видаляє шкідливі гази *. Потім надточна система фільтрів HEPA видаляє до 99,97% частинок пилу 0,26 ㎛ **.
* Випробувано на AX47N9 ***** D на толуолі, ксилолі, бензолі, етилбензолі, стиролі та формальдегіді в Національному випробувальному інституті в Кореї. ** Фільтр забезпечує 99,97% ефективності захоплення частинок 0,26 ㎛ відповідно до з вимогами частини 42 CFR. 84. Випробувано в Національному корейському інституті випробувань.
Модульна конструкція
Новий стандарт дизайну
Легко поєднуйте або розділяйте модулі очищувача залежно від приміщення та ситуації. Модульна конструкція пропонує зручну док-станцію з бездротовим підключенням Bluetooth. Ви можете поєднувати модулі без необхідності складної конфігурації, а потім керувати ними як один пристрій, щоб очистити вдвічі більше місця. Ви також можете використовувати їх окремо в менших кімнатах.
Для великих кімнат
Для маленької кімнати
Ви відразу бачите, чи чисте ваше повітря
Цифровий інтелектуальний дисплей

Лазерний датчик пилу дозволяє більш точно контролювати рівень забруднення повітря.

Він контролює якість повітря в режимі реального часу, виявляє частинки навіть менш як 1,0 ㎛ та забруднювачі повітря. Потім на цифровому дисплеї відображається точний рівень забруднення PM1.0 / 2.5 / 10. Крім того, він чітко вказує на чистоту повітря за допомогою чотириколірного індикатора.

Додаток SmartThings
Дистанційне керування за допомогою смартфона
Подбайте про своє повітря і перевіряйте рівень його забруднення в будь-який час і в будь-якому місці. Додаток SmartThings* дозволяє дистанційно керувати очищувачем повітря. Простим дотиком або голосом** ви можете увімкнути або вимкнути його, перевірити якість повітря, використовувати інші функції та стежити за станом фільтра.
* Доступно для пристроїв під управлінням Android та iOS. Потрібне підключення до мережі Wi-Fi.
** Голосове керування підтримується на 8 мовах (англійська (Великобританія), англійська (США), корейська, китайська, німецька, французька, іспанська, італійська).
Простий і безпечний у використанні та обслуговуванні
47 кв.м
Площа обслуговування, кв.м
50 дБ
Рівень шуму (макс., дБ)
367x436x380 мм
Розміри без упаковки (ШxВxГ, мм)
Всі характеристики
Посібник користувача