Очищувач повітря AX34T3020WW/ER

S30001
грн.
грн.
  • Багатошарова система очищення: для чистого та гігієнічного повітря
  • Автоматичний режим: визначає кількість пилу в режимі реального часу та автоматично регулює потужність фільтрації
  • Замок Saftey Lock від дітей: створений для запобігання випадкового використання дітьми
Помітно чисте повітря
Компактний, але при цьому потужний очищувач повітря ідеально підходить для будь-якого житлового приміщення. Він очищає і дезодорує повітря за допомогою триступеневої системи очищення, а також постійно контролює та інтуїтивно відображає якість повітря в режимі реального часу.
Датчик пилу визначає кількість пилу в режимі реального часу, а його 4-колірний індикатор чітко показує результат за допомогою світлодіодного індикатора з 4 кольоровими варіаціями, тому ви можете відразу визначити, наскільки чистим є повітря.
Відображення рівня пилу
Триступенева система очищення підтримує чистоту повітря. Вона видаляє великі частинки пилу, такі як пилок, дезодорує повітря і зменшує кількість різних шкідливих газів, таких як формальдегід*, а також вловлює понад 99% наддрібного пилу**.
Усуває понад 99% часток PM2.5
* Випробування проводилися на моделі AX40M3050DMD для толуолу, ксилолу, бензолу, етилбензолу, стиролу і формальдегідних газів в KCL (Korea Conformity Laboratories).
** Випробування проводилися на моделі AX40M3050DMD в KIMM (Korea Institute of Machinery & Materials).
Фронтальний повітрозабірний отвір означає, що вам не потрібно пересувати прилад для очищення або заміни фільтра. Фільтр попереднього очищення, що миється, потребує лише періодичного очищення, а фільтр частинок PM2.5 і дезодораційний фільтр 2-в-1 можна швидко і легко замінити.
Простий в обслуговуванні
Автоматичний режим визначає рівень забруднення й автоматично регулює потужність для підтримки оптимальної якості повітря. У режимі сну забезпечується м'який і тихий потік повітря.
Ефективна робота
Очищувач повітря має захист для запобігання випадковому використанню дітьми. Блокування від дітей унеможливлює ненавмисне використання елементів керування, а закруглена форма більш безпечна для дітей.
Просто безпечніше для дітей
34 кв.м
Площа обслуговування, кв.м
45 дБ
Рівень шуму (макс., дБ)
350×540×350 мм
Розміри без упаковки (ШxВxГ, мм)
Всі характеристики
Посібник користувача