Новини Samsung

Samsung запускає у виробництво нову, більш ефективну мульті зональну систему DVM S2

Samsung офіційно представила DVM S2, шосте покоління кондиціонерів Digital Variable Multi для європейського ринку.

Нова лінійка DVM S2, вперше анонсована в січні 2021 року на Дні кліматичних рішень Samsung, пропонує кращі в галузі можливості сезонної енергоефективності та управління інноваціями в галузі штучного інтелекту. Він забезпечує підвищену гнучкість установки і зручність обслуговування і може бути підключений до 64 внутрішнім блокам, включаючи продукти Samsung WindFree.

Samsung стверджує, що новий DVM S2 в середньому на 11% ефективніше з точки зору сезонної енергоефективності в порівнянні з нинішнім лідером ринку. Щоб домогтися цього, Samsung застосувала інноваційні технології в S2, в тому числі більш досконалий спіральний компресор з технологією AFI (Advanced Flash Injection), збільшений теплообмінник з оптимізованим потоком холодоагенту, вентилятор з декількома зубцями і вдосконалений силовий модуль.

У порівнянні з моделями тієї ж потужності в поточній серії DVM S площа теплообміну теплообмінника в моделі потужністю 33,6 кВт більше на 36,2% і на 23,7% більше у блоку потужністю 56 кВт,

Активний алгоритм штучного інтелекту DVM S2 розпізнає умови навколишнього середовища, забезпечуючи оптимальні характеристики охолодження і обігріву, а також моніторинг витоку холодоагенту в реальному часі. Samsung наполягає на тому, щоб система управління низьким тиском AI вивчала схеми охолодження і швидше досягала цільової температури, що дозволяє економити енергію. Тим часом, управління високим тиском AI підтримує оптимальне високий тиск, регулюючи його відповідно до встановленої середовищем, а управління розморожуванням AI забезпечує найкращий час для розморожування. Крім того, DVM S2 виявляє витоку холодоагенту і попереджає користувачів завдяки передовим алгоритмам.

Samsung заявляє, що її передова технологія контролю переохолодження холодоагенту і аналізу стану установки дозволяє зменшити розмір рідинної труби. Це дозволяє заощадити до 28% кількості холодоагенту.
За матеріалами https://www.coolingpost.com/, переклад Samsung-aircon.com.ua