Новини Samsung

Samsung співпрацює з екологічно чистою житловою компанією — забудовником

Великобританія: Samsung підписала партнерство з екологічно чистою житловою компанією Etopia для створення будинків майбутнього.


Перший етап партнерства включає технологію теплового насоса Samsung у планах побудови 6000 нових будинків у Великобританії протягом наступних п’яти років.


Розроблений та побудований для забезпечення ефективності, подібної до стандарту енергоефективності Пассівгаузу, Etopia поєднує енергію, будівництво та інтелектуальні технології для побудови одних з найефективніших будівель у світі. Нинішні будинки Etopia мають середній рейтинг 103/100 EPC.


Etopia стверджує, що технології можна масштабувати, застосовуючи їх до будь-якого типу будівель, включаючи школи, будинки та комерційні будівлі."Etopia перебуває на передовій у зміні клімату, надаючи житло, яке або не має негативного впливу на навколишнє середовище, або насправді забезпечує більше енергії, ніж використовується", - пояснив генеральний директор і засновник проекту Etopia Джозеф Деніелс.


"Партнерство Samsung з Etopia показує, що великі технології сприймають боротьбу серйозно, і я, насамперед, дуже радий стати партнером однієї з провідних світових технологічних компаній, щоб збільшити наші зусилля", - додав він.

По матеріалам Coolingpost.com / Переклад Samsung-aircon.com.ua