Новини Samsung

Samsung розширює асортимент побутових кондиціонерів WindFree ™ з фільтром очищення повітря PM1.0

Після представлення нових панелей очищення повітря для легких комерційних та комерційних приміщень Samsung тепер представляє WindFree ™ Pure 1.0, настінний кондиціонер для житлових будинків, оснащений фільтром PM1.0. WindFree ™ Pure 1.0 оснащений електростатичним фільтром PM1.0, який працює як очищувач повітря, доповнений унікальною технологією охолодження WindFree ™ від Samsung, функцією Freeze Wash та інтелектуальними параметрами управління.

27 січня, Амстердам, Нідерланди - Samsung Electronics Air Conditioner Europe BV (SEACE) сьогодні офіційно представляє WindFree ™ Pure 1.0: нову настінну модель побутового кондиціонера, оснащену фільтром PM1.0 для очищення повітря, унікальна технологія охолодження WindFree ™, функція Freeze Wash та функціональне управління. Настінна модель оснащена електростатичним фільтром PM1.0, який працює як очищувач повітря. Фільтр PM1.0 може фільтрувати частинки пилу до 0,3 мкм / мкм, стерилізувати мікроорганізми за допомогою електростатичного зарядного пристрою, забезпечуючи чистіше та чистіше повітря в житлових будинках. WindFree ™ Pure 1.0 доступний станом на лютий 2021 р. Наявність може відрізнятися залежно від ринку.

"Минулого року ми стали свідками зростаючої стурбованості наслідками забруднення та нечистого повітря, а також зростаючого попиту на покращений кліматичний комфорт у приміщеннях житлових будинків". сказав Ксав'єр Фейс, віце-президент з питань продажів, розвитку бізнесу, обслуговування клієнтів та управління продуктами у SEACE. «Запровадивши у 2020 році панелі очищення повітря для легких комерційних та комерційних приміщень, ми безпосередньо вирішили ці проблеми. Я пишаюся тим, що із запуском WindFree ™ Pure 1.0 ми тепер також можемо запропонувати своїм побутовим користувачам рішення, яке забезпечує чистіше і чистіше повітря цілий рік ».

Фільтр очищення повітря для свіжого і чистішого повітря


WindFree ™ Pure 1.0 оснащений електростатичним фільтром PM1.0, який працює як очищувач повітря. Фільтр PM1.0 не тільки захоплює надтонкий пил розміром до 0,3 мкм, але також інактивує певні типи бактерій, які захоплюються, за допомогою електрофільтра. Він має дві основні частини, які заряджають і збирають пил та певні типи бактерій. Щітковий розрядник генерує негативні іони, і вони надають частинкам пилу та певним типам бактерій негативний заряд, тому вони міцно прикріплюються до заземлювального електрода завдяки електростатичній силі колектора. Ефективність стерилізації підтверджена британським експертом з сертифікації Intertek2. Звіт про дослідження Intertek підтвердив, що фільтр стерилізує понад 99% випробуваних мікроорганізмів, захоплених ним1. Фільтр PM1.0 можна мити, що надає користувачам перевагу насолоджуватися свіжим та чистішим повітрям, заощаджуючи додаткові витрати на технічне обслуговування заміни фільтра.
Функція Freeze Wash

Унікальним для WindFree ™ Pure 1.0 є включення функцій Freeze Wash. Ця функція допомагає очистити пристрій та видаляє до 90% деяких видів бактерій3. Завдяки цій функціональності теплообмінник внутрішнього блоку охолоджується до -15 ° C, щоб покрити його морозом. При переході в режим розморожування лід, що тане, видаляє певні типи бактерій у теплообміннику. За допомогою програми SmartThings4 можна надіслати повідомлення про необхідність очищення теплообмінника за допомогою функції Freeze Wash.

Індикатор рівня чистоти повітря


WindFree ™ Pure 1.0 має новий вдосконалений дисплей, звідки можна легко контролювати якість повітря в приміщенні. Лазерний датчик, розташований на дисплеї, вимірює концентрацію PM10, PM2,5 і PM1,0 у повітрі в приміщенні й може очищатись за допомогою функції з підтримкою ШІ. Якість повітря автоматично відображається на дисплеї на основі найвищої виміряної концентрації та виражається за допомогою чотирьох різних рівнів / кольорів, починаючи від "дуже хороший" (синій), "хороший" (зелений), "поганий" (жовтий) до "дуже поганий" '(червоний).

Відстежуйте якість повітря в приміщенні за допомогою програми SmartThings


Якість повітря в приміщенні можна постійно контролювати за допомогою програми SmartThings4. Навіть коли пристрій вимкнено, датчик пилу може реєструвати поточну якість повітря в приміщенні. Повідомлення надсилається, коли забруднення повітря досягає рівня "погано" або "дуже погано". За допомогою програми SmartThings користувач може відповісти на інформацію, увімкнувши режим очищення дистанційно. Окрім моніторингу якості повітря та увімкнення або вимкнення режиму очищення, програма Samsung SmartThings та Bixby Voice Control4 дозволяють користувачам вмикати та вимикати кондиціонер, вибирати бажані режими охолодження, планувати роботу та контролювати споживання енергії.

Технологія охолодження WindFree ™


Подібно до наявних настінних моделей WindFree ™ для побутового використання, WindFree ™ Pure 1.0 оснащений унікальною технологією Samsung WindFree ™. Технологія WindFree ™ покращує комфорт у приміщенні, використовуючи тисячі мікроотворів для рівномірного розподілу свіжого повітря без будь-яких неприємних вибухів холодного вітру. У режимі WindFree ™ повітря поширюється м’яко і безшумно, створюючи середовище „Still Air’5”, яке дозволяє людям комфортно жити, працювати та відпочивати, не відчуваючи неприємних холодних протягів.

Про кондиціонер Samsung Electronics Europe B.V. (SEACE)


З моменту представлення свого першого кондиціонера в 1974 році, Samsung Electronics переглянула комфорт клімату в приміщенні для завтрашнього суспільства. Для кожного простору, де люди разом створюють незабутні враження, будь то торгові приміщення чи житлові будинки. У Samsung ми виходимо за рамки загальноприйнятих умов, невпинно зосереджуючись на розширенні меж технологій, інновацій та дизайну. Samsung Electronics вийшла на європейський ринок комерційного кондиціонування повітря у 2005 році. Завдяки швидкому зростанню та на підтримку своєї довгострокової прихильності до європейського ринку, Samsung Electronics Air Conditioner Europe B.V. (SEACE) була відкрита у 2017 році в Амстердамі, Нідерланди. Ця європейська штаб-квартира має на меті гармонізувати діяльність понад 30 європейських країн. SEACE пропонує постійну технічну підготовку з питань клімату та інтелектуальних будівельних рішень; післяпродажне обслуговування та технічна підтримка своїх галузевих партнерів; підкріплені репутацією якості Samsung та передовими інноваціями, включаючи рішення для цифрового підключення. SEACE намагається задовольнити потреби своїх європейських ринків, в тому числі як для комерційного, так і для житлового ринку, завдяки інноваційним системам охолодження, опалення, гарячого водопостачання, охолодження та розумних будівельних рішень.


1. Кишкова паличка: вище 99%, золотистий стафілокок: вище 99%
2. Випробувано на моделі AD *** 797 ** FN за певних умов тестування і може змінюватися залежно від конкретних факторів та використання. Тест записаний під: Звіт Intertek №: RT20E-S0010-R.
3. Перевірено Інтертек. Видалили 90% бактерій золотистого стафілокока ATCC 6538 та кишкової палички ATCC 8739 на теплообміннику у порівнянні зі звичайними моделями, які не працювали з функцією Freeze Wash.
4. Потрібне з’єднання Wi-Fi та обліковий запис програми Samsung SmartThings. Комплект Wi-Fi замовити окремо. Потрібна iOS 10.0 або новішої версії та Android 5.0 або новішої версії. Для застосування SmartThings для середніх та великих комерційних будівель можуть знадобитися додаткові вимоги. Наявність описаних функцій може бути предметом виконання. Голосове управління Bixby підтримується англійською (США, Великобританія, Індія), китайською, корейською, французькою, німецькою, італійською, португальською та іспанською мовами.
По матеріалам https://www.coolingpost.com/ Переклад Samsung-aircon.com.ua