Новини Samsung

Samsung становится поставщиком Carrier Global Corporation

США: Samsung Electronics підписала довгострокову стратегічну угоду з Carrier Global Corporation про постачання компресорів та інверторних технологій для використання у житловому асортименті HVAC компанії Carrier.

Приєднуючись до програми Carrier’s Alliance, Samsung також поставить запасні компресори фірми Carrier, що є перевагою для підрядників Carrier, які замовляють запасні частини.

Програма Carrier Alliance була запроваджена минулого місяця з метою оптимізації ланцюжка поставок компанії шляхом зміцнення та подовження стратегічних відносин з постачальниками. Carrier стверджує, що Альянс забезпечить впевненість, безпеку та можливості зростання для Carrier та його ключових постачальників.

"Ми раді розширити наші стратегічні відносини з Samsung, і ми раді вітати їх як одного з найновіших постачальників Carrier Alliance", - сказав Ед Данн, віце-президент мережі постачальників Carrier.

"Завдяки програмі Альянсу ми визначаємо найкращих з найкращих, вибрану групу постачальників, які поділяють наш широкий географічний охоплення, широту пропозицій, зосереджуються на якості та досконалості витрат, а також прихильності різноманітності та стійкості", - додав він.

У минулому дві компанії працювали разом, і інженери Samsung тісно співпрацювали з Carrier, щоб інтегрувати компресорну та інверторну технології Samsung у продукти Carrier Infinity з інтелектом Greenspeed. Інверторне управління Samsung інтегрується з компресором та безперебійно підключається до технології Bluetooth, щоб спростити роботу технічних працівників та забезпечити, щоб клієнт завжди мав найсучасніше операційне програмне забезпечення. Ця довгострокова угода поширюватиметься на ці відносини з постачальниками.
По матеріалам Coolingpost.com. Переклад Samsung-aircon.com.ua